ارورهای یخچال فریزر ال جی

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که در قسمت نمایشگر دستگاه خود کدهای خطا دیده باشید . ان کدها تنها مختص یخچال فریزر ال جی نیست و معمولا در همه سیستم های الکترونیکی و کامپیوتری وجود دارد . وظیفه این کدها نشان دادن ایراد یخچال  و کمک کردن به تعمیرکاران است .

با ما همراه باشید تا تعدادی از ارورهای یخچال فریزر ال جی را بررسی کنیم:

ارورh:

این ارور میتواند نشان دهنده چند مشکل باشد . ممکن است ایراد از هیتر المنت باشد و یا خرابی از مدار برد است .بنابراین وقتی این ارور را در نمایشگر یخچال خود مشاهده کردید ابتدا از سالم بودن هیتر المنت مطمئن شوید .

ارور dh:

این ارور نشان دهنده ایراد هیتر دیفراست  است .با توجه به اینکه بعد از حرف dh چه حرفی می آید میتوان متوجه شد که ایراد از یخچال است یا فریزر به اینصورت که اگر جمله dhr باشد ایراد از هیتر دیفراست یخچال است و اگر   dhr باشد نشان دهنده ایراد هیتر دیفراست فریزر است.

ارور fs:

این ارور نشان دهنده وجود مشکل در سنسور فریزر است . میدانیم که سنسورها دمای قسمت های مختلف یخچال را تنظیم می کنند و این خیلی مهم است. بنابراین سازندگان یخچال فریزر ال جی آن را طوری طراحی کردند تا از بالا و پایین رفتن زیاد دما جلوگیری شود. اما سنسور یخچال فریزر ال جی به دلایل مختلفی ممکن است دچار اختلال شود .

مثلا ممکن است به دلیل شل شدن سیم ها و اتصالات یخچال، نمایشگر یخچال ارور fs را نشان دهد .

برای بررسی این مشکل ابتدا باید برد اصلی یخچال بررسی شود که بسیار پیچیده است و بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم

که با نمایندگی تماس بگیرید .

ارورr2:

این ارور نشان میدهد که مشکل از دمای محیطی یخچال است و یعنی سنسور محیطی دستگاه دچار اختلال شده است و سنسور دمای محیطی یخچال را به برد اصلی نمی رساند و مدار برد یخچال توانایی تنظیم دمای محیطی یخچال را ندارد .

ارورis:

زمانیکه سنسور یخساز یخچال دچار مشکل می شود نمایشگر دستگاه این ارور را نشان میدهد. این سنسور وظیفه تنظیم دما برای تشکیل بهینه یخ را دارد .

 

ارورdf:

این سنسور بیشتر شکل fds نشان داده می شوند و به دلیل ایراد دیفراست است . دیفراست در واقع سیستم برفک زدایی و برفک سازی دستگاه است .

ارور ff:

این ارور به معنی به وجود آمدن ایراد در قسمت فن فریزر است که همراه با صداهای نامطلوب است، اگر در این قسمت ایرادی وجود نداشته باشد باید موتور یخچال و گاز یخچال را خنک کند . در غیر اینصورت می تواند باعث سوختن یخچال شود .

بنابراین به این دسته از ارورهای یخچال توجه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button
سفارش تعمیرات

ثبت سفارش تعمیرات

فیلدها

 

Verification